13. 3. 2013

Jen tak

Už bylo na čase přidat nějaký ten post, že? Nebudu si stěžovat, že nemám nic nafoceného, fotek je milion, jen nepatří zrovna sem na blog... Ale vybrala jsem pár, které shrnují mé poslední dny/týdny. Enjoy! 

It´s time to post a new article on the blog, right? I can´t complain that I have no photos to show you, in fact I have a lot of them, but they don´t exactly belong here on the blog... But I chose some that sum up my last days/weeks. Enjoy! 

***

Na pláži. Chodíme na ni ale zatraceně málo. Je docela daleko. / On the beach. We go there only sometimes. The beach is quite far away from the place where we are staying.Nuda v autě. Ale našla jsem si zábavu: fotila jsem sama sebe, haha. Tohle je jediná zveřejnitelná fotka, bez-haha. / Bored in the car. But I found entertainment: I took photos of myself, haha. This is the only publicly releasable photo, without-haha.V buši. Výlety do divočiny děláme v poslední době často. Zrovna dnes jsme se jí prodírali, fakt doslova p-r-o-d-í-r-a-l-i! Jdu spočítat škrábance na nohách, au... A jen tak mimochodem, to vzadu nejsou mraky, ale kouř z hořící buše. / In the bush. We often go for trips into wild. Just today we struggled through the bush, literally s-t-r-u-g-g-l-e-d-t-h-r-o-u-g-h! I´m going to count the scratches on my legs, ouch... And by the way, there aren´t clouds behind me, that´s smoke from the burning bush.Noví kamarádi. A barevní! To je u mě trochu nezvyk... / New friends. And colourful! I´m just not used to it...Fotogenické lívance. Vafle s podobným stylingem se vám v minulém Randomu moc líbily, tak se teď můžete kochat lívanci (tady jim říkají "pikelets"). Miluju je a už nikdy jinak. Na snídani, na oběd... no prostě pořád. / Photogenic pikelets. I´ve already showed you waffles with similar stylings in the previous random-post and you liked it, so now you can enjoy pancakes ("pikelets" in Australia). I love them and never otherwise. For breakfast, lunch... just always. 


A co děláte vy? / And what are you doing all days?


Foto: Ela + Picaro

9 komentářů :

 1. ako ďaleko je tá pláž, keď tam kvôli diaľke nechodíš často?
  och, závidím ju:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ta nejbližší asi 30 min. autem, ostatní ještě dál...

   Vymazat
  2. ty bývaš dakde v amerike? :O

   Vymazat
 2. Super post. :)
  Na mém blogu probíhá giveaway o úžasná trička. Nechceš se zúčastnit? :)
  http://beauty-blog-blog.blogspot.cz/2013/03/giveaway-2.html

  OdpovědětVymazat
 3. Looks like it was well worth the drive!!! Did you have enough Jack Daniels?? :) Have a great weekend!

  OdpovědětVymazat
 4. Odpovědi
  1. Děkuji. A opravdu je asi jeden z nejhezčích, co mám. :D

   Vymazat
 5. Závidím ti pláž a to teplo.. A samozřejmě lívance :P

  OdpovědětVymazat