11. 2. 2014

The Row

Život si vás někdy žádá na 110 % a na takové radosti, jako je třeba blogování, už pak bohužel nezbývá čas. Je pravda, že blog nikdy nebyl mojí prioritou, ale přece jenom... stýskalo se mi. I proto zatím myšlenky na smazání tady toho všeho odsouvám a odsouvám a odsouvám... Ano, občas se objevují. A je to sakra těžký boj. Už kvůli všem těm hezkým vzpomínkám, které se k jednotlivým postům vážou. Jsou jako můj osobní archiv. Jak se tak čas od času nořím do jeho hlubin, čím dál více ve mně roste nutkavá potřeba ho protřídit. Udělat jarní očistu. Moje kritické oko je totiž více a více kritičtější. Pak dám vědět, jak jsem se rozhodla.

Ale teď veseleji. Nejnovější kolekce Olsenovic sester nebo-li The Row na bývalé modelce Lindě Rodin, která ani ve svém věku neztratila kouzlo, mě nadchla. Pravděpodobně už jste fotky viděli, ale já jsem je tu prostě chtěla mít. Kolekci mi připomněl Ari Seth Cohen z blogu Avanced Style, který jsem po ani-nechci-říkat-jak-dlouhé-době zase otevřela. A zase jsem nestačila zírat, jaké odvážné dámy jsou po celém světě k nalezení! Taky se na ně podívejte, už jsem o nich psala tu.Foto: www.advancedstyle.blogspot.com

2 komentáře :

  1. úžasný úžasný úžasný! jsem naprosto nadšená z těch fotek. Více fotek na starších ženách!! Nerozumím tomu, připadá mi, jako kdyby žena, která přesáhne třicítku, nebo snad pětatřicítku už nebyla vhodná na prezentování módy. Vrásky, stáří.. schovat! S tím fakt nesouhlasím, - tohle se hodně povedlo. Ženy jsou krásné v každém věku. Každý věk má něco do sebe, svoje kouzlo. A záleží, jak to ta žena dokáže přijmout.

    OdpovědětVymazat