31. 10. 2021

VICTORIA'S SECRET BODY MISTSKdo se kouká na instagramový profil blogu, už ví, že jsem byla nedávno na dovolené v Itálii. Skvěle jsem se bavila, viděla jsem neskutečně moc míst a na chvíli si ještě užila příjemné letní teploty, i když už byl podzim. 🌞 A taky jsem si dovezla pár věcí... ale fakt jen pár, i bez nich jsme totiž měli kufr naplněný skoro k prasknutí. Kromě typických turistických věcí jako třeba magnety (kdo si taky z dovolené pokaždé vozí magnety? lol) jsem si přivezla také tyhle vůně od aktuálně trochu kontroverzní značky Victoria's Secret.

Sice žádnou velkou obdivovatelkou VS nejsem, nemám od ní doma ani prádélko ani růžovou mikinu, ale co mě občas zláká, to jsou parfémy a tělové spreje. Vozím si je výhradně ze zahraničí a z letišť a díky tomu je mám spojené s cestováním, dálkami, dovolenou a cizími kraji. :) Tyhle dva spreje mám teď tedy spojené s Florencií, kde jsem si je pořídila. A když se na ně podívám nebo je použiju, pokaždé si na ni vzpomenu...

Oba dva body misty jsou sladké, svěží a velmi ženské. Někdo spíše preferuje méně sladké a víc sofistikovanější vůně, ale já jsem prostě na sladké. 🍭 Jak bylo ale těžké je vybrat! Voněla jsem ke každému flakonu snad třikrát, až se mi z toho točila hlava, a pořád si nebyla úplně jistá, který si nakonec vzít s sebou... Vyhrál jeden růžový, jmenuje se Secret Sunrise a voní po tropických plodech a fréziích. Ten modrý, Rush, mi voní možná ještě o něco víc, jde z něj cítit ovoce a jemné květinové tóny. A co se týká ceny, občas slyším kritiku, že je VS předražená. My s kamarádkou jsme využily akci 2+1, takže nakonec byly spokojené i naše peněženky.

Foto: Meinmanyways.com

4 komentáře :

 1. Také mám ráda spíše sladší vůně 😊, škoda, že si takto na dálku nejde přičichnout 😅🙈.

  OdpovědětVymazat
 2. Také miluji sladké vůně, to jsem úplně já :D
  VS spreje jsem měla, dostala jsem je kdysi k Vánocům, ale není mi právě sympatické jednání firmy ani to, že testují na zvířatech. Nicméně spreje mají krásné balení a jejich vanilkový sprej byl úžasný a měla jsem ho ráda. Teď jsem přešla na spreje z Lushe, jen škoda, že jsou o dost dražší :/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No vidíš, to jsem ani nevěděla, že testují na zvířatech. Informace o jejich kosmetice moc nesleduji... ale máš pravdu, je to špatně. Příště už si nákup rozmyslím.

   Díky za info i komentář.

   Ela

   Vymazat
 3. Tyhle spreje od VS mám moc ráda, vždy jsem si nějaký koupila na letišti, když jsme letěli na dovolenou a ještě mám jeden doma. :) Nádherně voní. :)

  OdpovědětVymazat

Jediné, co skutečně vlastníme, je náš čas. Díky, že ses rozhodl/a trochu z něj věnovat právě mému blogu. ♥