17. 2. 2023

#NOTES | JANUARY 2023

Já vím, že už je to doba, co jsem se vám na blogu ozvala naposledy. A také pěkně dlouho, co jsem sepsala poslední měsíční souhrn aka #notes. Souhrny se vám líbily a já si řekla, že se do nich znovu pustím. Takže co jsem zvládla za leden a ráda bych vám o tom řekla?

I know it's been a while since I wrote the last article on the blog. And also quite a long time since I wrote the last monthly summary aka #notes. You liked them and I thought I would try them again. So what did I do in January?
#1 

Svátky jsou už sice dávno za námi, ale ještě naposledy musím zmínit adventní kalendnář Nuxe. Byla jsem z něj nadšená, víc než z toho minulého od L'occitane, a vřele vám ho doporučuju, až si třeba zase za rok budete vybírat ten svůj...

The Xmas holidays are behind us, but for one last time I have to mention the Nuxe advent calendar. I was excited about it, more than about the last one from L'occitane, and I highly recommend it to you when you will choose yours in a year...


#2 

Nemám vůbec, ale vůbec čas na to se hýbat, cvičit, sportovat, a tak jsem aspoň začala chodit pravidelně na masáže. Nejlepší věc na světě! Vůbec nechápu, jak jsem je doteď mohla tak flákat. A navíc jsem si na svá bolavá záda od počítače pořídila zahřívací pás, to je také velmi šikovná, prospěšná a příjemná vychytávka. Nemáte zač!

I have no time at all to exercise or do any sport so I at least started to go to massages regularly. The best thing in the world! I don't get it how I could neglect them so much until now. In addition, I bought a heating belt for my aching back, which is a very handy, beneficial and pleasant gadget. You're welcome!
#3 

Poprvé v životě jsem vyzkoušela zaslání on-line pohlednic přes Českou poštu. Ať už na poštu máte názor jakýkoliv, tohle je podle mě super věc - a obdarovaní byly taky nadšení. :) 

For the first time in my life, I tried to send on-line postcards via Czech Post. Whatever you think of the Post, I find on-line postcards as a great thing - and recipients were thrilled, too. :)


#4 

Vrátila jsem se opět k tvoření mood boardů, nejen že vypadají v bytě/kanceláři dobře, ale ještě člověka motivují. Děláte si je taky?

I returned to creating mood boards, not only do they look good in the apartment/office, but they also motivate me. Do you make them as well?
#5 

A na závěr chci zmínit pár míst, která jsem navštívila a mohla by vás zajímat. Třeba bývalý klášter na Smíchově Gabriel Loci (dělají prohlídky a lokaci si můžete i pronajmout např. na akci nebo svatbu), pražské Planetárium ve Stromovce (v dubnu na rok zavírají, tak si pospěšte, pokud chcete vidět třeba promítání noční oblohy) nebo nový volnočasový areál s ledovou plochou na bruslení pod Nuselákem... Tak kam zamíříte?

And I’d like to mention a few places that I visited and that might be interesting to you: Gabriel Loci the former monastery in Smíchov (they also do tours or you can rent the location for events or weddings), the Prague Planetarium in Stromovka (they will close in April for a year, so hurry up if you want to see a projection of night sky) or the new area with an ice rink under the bridge in Nusle... So where are you heading?


Photo credit: Meinmanywas.com

2 komentáře :

  1. Nuxe produkty chcem už dlhšie vyskúšať, predovšetkým teda ten ich olej! :)

    FRENCHSTYLE | Sleduj ma na instagrame ♥

    OdpovědětVymazat
  2. Moc pěkný čánek. Ty vesty/ šaty ze Zary vypadají úžasně. A návštěva planetária musela být moc fajn.

    Somethingbykate

    OdpovědětVymazat

Jediné, co skutečně vlastníme, je náš čas. Díky, že ses rozhodl/a trochu z něj věnovat právě mému blogu. ♥