2. 9. 2019

OLE, OLE... OLEJ


V Praze se právě v těchto dnech koná fashion week, půjdete se na něj podívat? Pokud nemáte zrovna vstupenku na přehlídku nebo pozvánku na párty, nezoufejte. Některé z doprovodných akcí jsou volně přístupné, vypsala jsem je pro vás na Facebooku. Letos se ve "fashion temple" proměnila karlínská Invalidovna, kam se - a za to jsem moc ráda - pomalu, ale jistě vrací život. Jednu dobu jsem jen pár minut od Invalidovny bydlela a chodila kolem ní skoro každý den do práce, lol.

A teď k trochu jinému tématu: používáte oleje? Na obličej, na tělo, k hydrataci, na odlíčení, ve sprše...? Já si zvykla hlavně na pleťové oleje na noc, snažím se je vždy spojit s jemnou masáží obličeje. Hmmm, doporučuju! A protože se nemají aplikovat na suchou pokožku, zvlhčuju ji růžovou vodou. Někdy lahvičku oleje vyměním za krém, naposledy za značku Malinna... a pak se zase vrátím k oleji. Na střídačku. Aktuálně jsem dala už podruhé šanci Nuxe, ale cítím, že mi bohužel nevyhovuje tak jako dřív. Nechám si ho na tělo a vlasy (je multipurpose), tedy jakmile najdu náhradu.

Máte nějaké tipy? Které oleje vyhovují vám? A používáte taky růžovou vodu? A od jaké značky?
___

Foto: Ela

1 komentář :

  1. Ooo, růžová voda, tak na tu nedám absolutně dopustit, mám po ní krásně hebkou a hydratovanou pleť, je to fakt super záležitost. A na vlasy mám moc ráda po vysušení arganový olejíček. Ale než jsem na to přišla, co mi vyhovuje, tak mi to hodně trvalo. Jednu dobu jsem měla také veliký strach, že mi všechny vlasy vypadají a budu muset jít na tohle. Naštěstí to zase přešlo. Trochu jsem se bála, jestli to není třeba alopecie. Ale mohl za to spíše stres a hormonální změny.

    OdpovědětVymazat

Jediné, co skutečně vlastníme, je náš čas. Díky, že ses rozhodl/a trochu z něj věnovat právě mému blogu. ♥