2. 5. 2024

LONG VESTZamilovala jsem se do vest, kdo by to byl býval řekl. Tuhle delší ze Zary jsem vynosila hlavně v chladnějších dnech. Stačí ji přidat k halence nebo roláku a hned je outfit o špetku zajímavější. A s touto pruhovanou halenkou z H&M si podle mě obzvlášť rozumí.

Když píšu tento post, je příjemných 22 °C a já dnes lítala po venku v krátkém topu. Ale i tak jsem sem tyhle starší fotky chtěla dát, když už je mám! A ani bych se nezlobila, kdyby to příjemně teplé počasí s námi už zůstalo... :)


I fell in love with vests (waistcoats), who would have said that. I wore this longer one from Zara mainly on colder days. Just add it to a blouse or a turtleneck and the outfit is immediately a little more interesting. And I think this vest looks particularly good with the striped blouse from H&M.

It's a nice tempriture 22°C as I write this post and I've been wearing a crop top today. But I still wanted to publish these older photos while I've got them! And I wouldn't even be angry if the nice warm weather stayed with us... :)


| Outfit |
H&M shirt
Zara vest
H&M trousers
s.Oliver handbag
Baťa shoes
Answear Lab necklace


Photo credit: Meinmanyways.com

2 komentáře :

  1. Hezký oufit. Já na běžné nošení žádnou vestu neměla už hodně dlouho, mám akorát jednu na chalupě na práci na zahradě...

    OdpovědětVymazat

Jediné, co skutečně vlastníme, je náš čas. Díky, že ses rozhodl/a trochu z něj věnovat právě mému blogu. ♥