8. 3. 2013

Revlon Box

Jedna z věcí, která se mi na australských obchodech líbí, je, že tu mají pořád nějaké slevy nebo akce, každý každičký týden, pořád něco nového... Stali se tu z nás tak trochu "důchodci", co si berou každý leták a číhají, kde je co levně k sehnání. :) V drogeriích jsem tu často okukovala stojany s kosmetikou Revlon, která u nás v obchodech není. Už dřív jsem od Revlonu vyzkoušela make-up a byla jsem z něj nadšená, a tak jsem chtěla další, jen jsem se k tomu nějak nemohla rozhoupat. Až jsem jednou natrefila na akci: k nákupu dárkový balíček zdarma! Takže hurá na zkoušení. :)Lip butter je ve velmi jemné, nenápadné meruňkové barvě se třpytkami, které naštěstí nejsou tak výrazné. Lip butter je něco mezi rtěnkou a balzámem, má tedy barvit a zároveň hydratovat. To první příliš viditelné není, ale to druhé pocítíte. A pokud máte rádi slepené rty, jděte do něj... nééé, přeháním, zas tak strašné to není. :) Ale dobrovolně bych si ho znovu nekoupila. 
Lak na nehty Top Speed ve fialové barvě, která mi v mé lakové výbavě chyběla, ale osobně bych preferovala spíš tmavší odstín. Ale musím uznat, že se dobře nanáší, super rychle schne, bohatě stačí nanést jen jednu vrstvu a drží taky obstojně - myju s ním nádobí každý den. :)
Make-up Photoready by měl být ještě o kapku lepší než ten, který jsem už měla (ColorStay), ale zatím nemůžu podat hlášení o jeho výkonu, protože jsem ho zkoušela jen minimálně. Jediné, co už vím, je, že kryje velmi dobře.
Více info hledejte tady:
FACEBOOK / BLOGLOVIN´ / LOOKBOOK / VOTOČVOHOZ

Foto: Ela 

7 komentářů :

  1. Such a nice blog! Maybe you want to follow each other on gfc and bloglovin? Check my blog and let me know! I would love it!
    http://velvetavenue.blogspot.com

    OdpovědětVymazat
  2. Ten lak má nádhernou barvu! :)

    OdpovědětVymazat