4. 10. 2015

Oh, It's Autumn Again?

Psát něco v tom smyslu, že už začal podzim, by bylo jako nosit dříví do lesa. Máme za sebou první chladnější týden a jaký div, už jsem nemocná. Mám podzim ráda, ale tak rychlé podlehnutí bacilům jsem fakt nečekala, byla to podpásovka. Doufám, že slunečné dny, jako je tento, ještě chvíli vydrží, abych si je mohla užít nejen z postele a s hrstí prášků v ruce. Aspoň jeden pozitivní efekt ale tohle nachlazení má - měla jsem čas vybalit teplé věci a naopak uschovat ty letní do krabice. Jaké překvapení, že mezi nimi není žádná barva, jen základní odstíny - černá, šedá, bílá... Před pár dny k nim přibyl leopardí kabát Vero Moda, který mi dělá neskutečnou radost, protože jsem ho chtěla už roky. A aby byl výčet nových kusů v mém šatníku úplný, musím ještě zmínit koženkové kraťasy Bik Bok, které sice využiju až na jaře (a po nějaké silné střevní chřipce, haha), ale nemohla jsem je v tom sekáči prostě jen tak nechat...

PS: A jak jinak trávit čas, když jste nemocní? Já nejraději sleduju filmy a seriály. Už jsem jich zvládla za těch pár dní docela dost. Určitě se podívejte na pořad Future of Fashion - Alexa Chung z British Vogue v něm odhaluje tajemství modního byznysu. Zatím jsou venku tři díly. A kdo by neměl rád Alexu?
FACEBOOK // INSTAGRAM // TWITTER

Foto: Ela

5 komentářů :

 1. Super oblečení! Já bych poslední dobou také nejradši chodila jen v těchto neutrálních barvách, budu si muset pořídit víc takových kousků :) A na Future of fashion s emusím podívat, zní to zajímavě :)

  OdpovědětVymazat
 2. Přeji brzké uzdravení. Když jsem nemocná, tak se taky většinou dívám na televizi nebo jsem na notebooku a procházím všechno možné. Koženkové kraťasy jsou úplně super. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
 3. Zbožňujem také svetríky :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Nádherné fotky, nádherné kousky! :)) Jsem tvou novou čtenářkou, budu ráda, když mrkneš na můj :))

  StyleSolution

  OdpovědětVymazat