30. 9. 2017

LONDON DIARY #5 │ SECRET GARDEN


Chtěla bych vám představit další úžasné místo v Londýně, o kterém jste možná ani neměli tušení. Je to oáza klidu v centru uspěchaného města, místo, které působí až magicky. Tedy alespoň na mě rozhodě! Ve stínu mrakodrapů ve finanční čtvrti City of London se krčí nevelká zahrada, kam moc lidí nechodí - naštěstí! I proto ji já osobně nazývám "secret garden". Na mapě ji najdete jako St. Dunstan in the East Church Garden. Dříve tu býval kostel, ale za 2. světové války byl vybombardován a nový už nepostavili. Místo toho v ruinách vzniklo krásné zelené místo na odpočinek. Až někdy budete poblíž City of London, rozhodně sem zajděte!

➽ Jak se tam dostat: zastávka metra Monument nebo Tower Hill
___

I'd like to introduce you another great spot in London. You haven't probably heard about this place yet. It's an oasis inside of the busy city and a very magical place. There's a little garden hidden in the shadows of skyscrapers of City of London. It's not well known - fortunately! That's why I call it "secret garden". Locals know it as St. Dunstan in the East Church Garden. The church was largely destroyed in the 2nd WW and not to rebuilded. The ruins are now a beautiful green space ideal for relax. Visit this garden once you're near City of London!

➽ How to get there: Monument or Tower Hill underground station
___

Photo: Ela 

5 komentářů :

 1. Tak tohle je boží! <3 miluju tahle skrytá místa, je to jako kdyby ses ocitla někde v Narnii :D Díky za tip :)

  thewaybya.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Nemám slov! Opravdu o tomto místě slyším poprvé a pokud do Anglie znova pojedu- což doufám, že ano, tak se tam rozhodně podívám!

  OdpovědětVymazat
 3. To je nádhera! O tomhle místě jsem vážně ještě neslyšela:D
  Windy pink style

  OdpovědětVymazat
 4. Tam to vypadá krásně :) Až někdy pojedu do Londýna, tak se tam musím kouknout :)

  www.ftcfblog.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 5. Love your post dear ♥
  If you want you can check out my blog.I write about fashion,beauty and lifestyle.Maybe we can follow each other and be great blogger friends !

  http://herecomesajla.blogspot.ba/?m=1

  OdpovědětVymazat