23. 7. 2023

THE TIME IS NOW

Víte, kdy nakupovat podzimní/zimní věci za nejlepší ceny? TEĎ. V úplně opačné sezoně než je ta letní. Když kabáty, svetry a kozačky je to poslední, na co lidé myslí...

Já vím, že hledáte nové plavky k moři, lehké šatičky na rande na náplavku a lněné kousky na parné dny, ale zkuste v e-shopech zabrousit i do trochu jiných kategorií a třeba vás tam mile překvapí hezké kousky ve velkých slevách. Já snad každé léto něco ulovím, a co vám budu říkat - jsem na sebe pak vždycky pyšná, jak jsem na to vyzrála! :)

Má to samozřejmě i jednu nevýhodu. Musíte si chtě nechtě pár měsíců počkat, než novou věc vynese mezi lidi. A třeba se vám stane to, co mě. Že do té doby stačíte zapomenout, že jste si něco nového vůbec pořídili, lol. 

Nahoře je pár tipů na věci v aktuálních slevách a můj poslední úlovek z Manga. 


Do you know when is the best time to shop fall/winter items with the best prices? NOW. In the completely opposite season than the summer one. When coats, sweaters and boots are the last thing on people's minds...

I know that you are looking for new swimsuit for holiday, summer dresses for a date and linen pieces for hot days, but try to look into different categories in e-shops and you might be pleasantly surprised by nice pieces at big discountsI find there something nice every summer and what can I tell you - I'm always proud of myself for how clever I am! :)

Of course, it also has one disadvantage. You have to wait a few months before you take the new thing out to the public. Until then you may just forget that you bought anything new at all... as I sometimes do, lol.

Above are some tips for items in current sale and my latest new-in from Mango.


Photo credit: Meinmanyways.com, Zoot.cz

10 komentářů :

 1. http://es-ideas.blogspot.com/
  No to je nápad )))) super tip na nákupy.
  Eva

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak paráda...
   No a já si myslela, že už to stejně všichni vědí... :D
   Ela

   Vymazat
 2. Když mně to v těch vedrech nemyslí. A už vůbec ne na to, co by se mi hodilo do zimního šatníku (stejně bych ho měla nejdřív protřídit). Ale jinak je to dobrý nápad a úlovek je taky fajn.

  OdpovědětVymazat
 3. Párkrát už jsem si takto v létě něco na zimu koupila, hlavně tedy v sekáči :)

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
 4. Každý rok si říkám, že by se vyplatilo koupit zimní kousky v létě, ale nikdy se k tomu nedokopu. :D Moc krásné věci, určitě se těšíš, až je budeš moci vynosit. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak do toho!

   Já mám zatím halenku a ještě přibyl kabát.... :D

   Vymazat
 5. Aaa jdu se po výplatě hned kouknout! :D Zatím jsem si teda měsíc zpět koupila podzimní boty a strašně se těším na podzim :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jooo, tak to chápu, že už se na něj těšíš. :)))

   Vymazat

Jediné, co skutečně vlastníme, je náš čas. Díky, že ses rozhodl/a trochu z něj věnovat právě mému blogu. ♥