6. 7. 2017

LONDON DIARY #3 │ SKY GARDENPo měsíci článek! Když ono je tady v Londýně tak hezky, že to poslední, co se mi chce dělat, je sedět u počítače... Nicméně, chtěla bych vám představit další skvělé místo v tomto městě. Znáte Sky Garden? Nevadí, já o ní taky dlouho neměla tušení. Je to ale tak cool místo, že sem prostě musíte zajít. Bez debat. Sky Garden najdete v nejvyšším patře mrakodrapu 20 Fenchurch Street v londýnské City. Pokud máte rádi střešní zahrady a vyhlídková místa (tak jako já!) budete jako v nirváně. ❤ Výhled na centrum Londýna je z otevřené terasy Sky Garden bez debat úchvatný, tropická zahrada dodává místu dojem oázy a prosklené stěny i strop jsou jen třešnička na už tak skvělém dortu. Vstup do zahrady je zdarma, ale má to jeden háček. Návštěvu si musíte rezervovat dopředu na konkrétní den a hodinu. Na webu www.skygarden.london (ano, www má tuhle podobu) najdete kalendář s volnými časy vstupů, doporučuji bookovat cca dva až tři týdny dopředu. Vstupenku si vytisknete a ukážete na recepci v přízemí mrakodrapu. Počítejte s tím, že po vás můžou chtít ID, budete muset projít bezpečnostní kontrolou a není možné si s sebou vzít vlastní jídlo a pití. Ale nebojte, nahoře je kavárna i bar, takže hlady a žízní určitě neumřete. 😂 Možná vám to vše zní moc komplikovaně, ale věřte mi, že to za námahu stojí. Jen se podívejte na ty fotky!!!

➽ Jak se tam dostat: zastávky metra Monument nebo London Fenchurch Street
___

New post after a month! I have such a great time here in London and sitting at the laptop is really the last thing I want to do... Anyway, I'd like to introduce you another amazing place in this city. Do you know Sky Garden? It's a really cool place and I highly recommend you to visit it. Definitely. Sky Garden is placed at the top floor of the 20 Fenchurch Street skyscraper in City of London. Do you like rooftop gardens and view points? (I do!) In that case you're gonna be in nirvana.  The view of central London from an open air terrace is breathtaking and tropical garden looks like an oasis. Glass walls and glass ceiling are a big plus, too. Access to the Sky Garden is free of charge, but there's a but. You have to book a ticket before your visit. Go to www.skygarden.london (yes, that's a correct web site), look at the calender and choose your day of visit. Ideally, book your ticket two or three weeks in advance. Present your ticket in the lobby of the skyscraper, they might aks you to show your ID. You also have to go to security check after that. It's not allowed to bring your own food and drinks to the roof top. But don't be affraid, there's a bar and a cafe in the Garden, so you won't starve to death.  😂 It may all seem a bit complicated, but it's worth it - believe me. Just look at the photos!!!

➽ How to get there: Monument or London Fenchurch Street underground stations
___

Photo: Ela

3 komentáře :

 1. Do not ever be afraid to fall if you want to achieve a happiness. For it will come tomorrow where happiness will come to those who are not afraid to fall for a happiness !!!

  OdpovědětVymazat
 2. Good article I hope there will be more continuation because I want to read again.
  Bakteri Penyebab Sipilis
  Ciri Ciri Terkena Penyakit Sipilis
  Obat Sipilis Cara Mengobati Sipilis

  Thank you very good article and very interesting. I can get a lot of information and knowledge here.
  Obat Kencing Nanah Resep Dokter
  Nama Obat Sipilis Di Apotik Umum
  Penyebab Penyakit Sipilis Pada Pria
  Penyebab Sipilis Pada Wanita

  OdpovědětVymazat
 3. Sebuah artikel yang sangat berkualitas.memberikan informasi yang bermanfaat.semoga sukses selalu
  Obat kencing nanah

  OdpovědětVymazat